Mariacka 28/2 Kołobrzeg, tel.: 690 684 287, email: paw.kolobrzeg@gmail.com

Zegarki - Seiko

Aby opowiedzieć historię marki Seiko, należy cofnąć się do roku 1881, kiedy Japończyk Kintaro Hattori założył fabrykę, która z biegiem lat zyskała ogromną sławę oraz prestiż wśród firm produkujących czasomierze. Nazwa Seiko, która w języku japońskim oznacza sukces oraz znakomitość, przekłada się na liczne sukcesy, które firma ta osiągnęła na przestrzeni lat.
Zegarki Seiko to najbardziej oczywisty wybór dla każdego, kto chce wyglądać stylowo i elegancko, a jednocześnie cieszyć się zegarkiem najwyższej jakości. Japońskie modele Seiko są same w sobie gwarancją niezawodności, osiągniętą dzięki rygorystycznym testom, jakie przechodzi każdy zegarek z tokijskiej manufaktury. W przypadku tych modeli tradycja łączy się z nowoczesnością, co doskonale widać po klasycznym wzornictwie, połączonym ze stosowaniem najnowszych zdobyczy technologicznych, dzięki którym każda nowa seria jest coraz dokładniejsza i wydajniejsza od poprzedniej.
W naszym salonie znajdą państwo szeroką gamę zegarków firmy Seiko, od precyzyjnych zegarków kwarcowych, poprzez automatyczne zegarki o zwiększonej wodoodporności oraz eleganckie czasomierze z serii Presage, aż do wyczynowych zegarków z serii Prospex.